Реєстрація
  •  
  • Продукція
  • Завантаження
  • Корисна інформація
  • Реалізовані проекти
  • Інфорум
  • Увійти
Розетки і вимикачі серії berker сьогодні є одними з найбільш популярних електроустановочних виробів у світі. Бездоганна німецька якість, функціональність та стильний дизайн - ось відмінні риси даного бренду. В асортименті компанії - кілька тисяч варіацій розеток, вимикачів світло- і терморегуляторів, таймерів й супутніх товарів, які зроблять Ваш будинок не тільки затишним, але й «розумним».

Мануфактура Hager

Hager мануфактура-
індивідуальий тренд! Тут ми створюємо перемикачі, які є поєднанням виробничих технологій та ручної роботи, вони абсолютно унікальні. Ми часто розробляємо продукцію разом з архітекторами і проектувальниками для конкретного проекту або спеціального замовлення.

berker W.1

berker W.1 підходить для установок у вологих приміщеннях або навіть на вулиці. Вона надійна, має стильний дизайн й зручна у використанні. Завдяки захисту IP55 та широкому вибору функцій berker W.1 є вдалим вибором для житлових, промислових та комерційних будівель.

berker R.1

Дизайн виробів серії berker R.1 відома унікальним поєднанням суворих класичних ліній та м'якості відтінків кольорів. При створенні кожного елемента серії berker R.1 задіяні найкращі фахівці, досвід яких дозволяє майстерно об'єднати високоякісний матеріал з унікальним дизайном та отримати в результаті справжній витвір мистецтва.

berker R.3

Унікальність серії berker R.3 полягає у використанні круглих центральних вставок та квадратних рамок, які обрамляють виріб - це класичне геометричне поєднання, приємне на вигляд. Кольорові чорно-білі рішення з елементами металевих вставок дозволяють максимально використовувати Вашу фантазію, а завдяки високоякісним матеріалам, вироби витримають не одне десятиліття.

berker S.1

Вироби серії berker S.1- це ідеальний варіант для створення гармонійного інтер'єру в класичному стилі. Розетки й вимикачі berker S.1 виготовлені з ударостійкого, податливого до механічних пошкоджень пластика та мають захисне покриття від ультрафіолету, що подовжує час їх експлуатації, а колірна гамма вражає своєю різноманітністю.

berker Serie 1930

Серія berker Serie 1930 притаманні ознаки аристократичністі й виконання у стилі "Баухауз". Це відмінний вибір для цінителів ретро-стилю. Сама назва серії говорить про її концепцію, вираженої у формі та стриманих відтінках білого й чорного. Вироби прекрасно поєднуються як з класичними, так й сучасними інтер'єрами.